TX Nefario - шаблон joomla Форекс

Меблі - створюють  затишок  та комфорт  фасади відіграють роль його « обличчя»,тому важливо щоб воно виглядало цікаво та виконувало декоративну функцію. .

Завдяки фарбованим МДФ фасадам,їх різновидам,кольорам та формам,можна створити свій неповторний стиль який підійде у будь-який інтер’єр  кімнати вашої домівки.

Переваги, якими відрізняються фасади  з МДФ,  пов'язані з властивостями цього матеріалу, плити  екологічно чисті.,при виробництві цього матеріалу не застосовується фенол і епоксидні смоли, які можуть завдати шкоди здоров'ю Їх замінює лігнін, який є натуральним речовиною, яка виділяється при нагріванні з деревини.

 Фарбовані МДФ фасади захищені від впливу вологи шаром  ізолятора,грунта,фарби та лаку. Тому  такі фасади,  відрізняються довгим терміном служби і зберігають первинний зовнішній вигляд протягом десятиліть,навіть у  приміщеннях з підвищеню вологістю.

 Відзначимо, що за кухонними фасадами з МДФ дуже легко доглядати. Потрібно просто провести по поверхні вологою ганчіркою, і фасад знову заблищить чистотою. Жирні ж плями з поверхні легко видаляються за допомогою побутової хімії.

 Таким чином, фарбовані кухонні фасади з МДФ відрізняються наступними перевагами: довговічністю, зносостійкістю, надійністю, міцністю, екологічністю, гігієнічністю і візуальною привабливістю.